Menopauza a leczenie laserem Mona Lisa Touch

Mona Lisa Touch – innowacyjna metoda laserowa stosowana w ginekologii estetycznej. Metoda uważana za eksperta w odmładzaniu narządów płciowych, leczenia nietrzymania moczu i liftingu pochwy dla kobiet w każdym wieku. Dzięki tej metodzie kobiety zgłaszające się z różnymi problemami narządów intymnych mogą podnieść komfort swojego życia i z powrotem cieszyć się własną kobiecością. Zabieg jest mało inwazyjny, a okres rekonwalescencji jest minimalny, często wcale nie występuje. Mona Lisa Touch jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają procedury mniej inwazyjnej w porównaniu do zabiegów chirurgicznych lub farmaceutycznych.

Metoda laserowa Mona Lisa Touch jest jak na razie jedynym systemem opracowanym z myślą o ginekologii estetycznej tym bardziej cieszy, że pomaga na poprawę jakości życia. Podnosi pewność siebie kobiety dotycząca jej stref intymnych i podnosi jakość życia seksualnego przez likwidowanie licznych problemów okolic intymnych kobiety. A problem utraty pierwotnej elastyczności pochwy, obiekcje co do jej rozmiaru i prawidłowego nawilżenia dotyczą wielu kobiet, które doświadczyły porodu, czy naturalnego procesu starzenia się związanego z okresem menopauzy. 

Menopauzę trzeba traktować jako nowy rozdział w życiu kobiety, a nie jak chorobę. Niestety objawy jakie towarzyszą tej zmianie potrafią bardzo utrudniać komfort życia. Począwszy od zalewania potami, poprzez zmienność nastrojów, a kończąc na zmianach okolic intymnych. Wszystko to obniża samopoczucie i samoocenę dojrzałej kobiety. Pomocna może w tym być metoda leczenia laserem Mona Lisa Touch, która przywraca kobiecie wiarę w siebie i swoje możliwości. Zabiegi wykonywane ta metodą są bezpieczną alternatywą dla dojrzałych kobiet dla tradycyjnych zabiegów operacji plastycznych i terapii hormonalnych. Skutecznie i bezpiecznie odmładza delikatne okolice intymne, dzięki przebudowie histologicznej i stymulacji włókien kolagenu.
Menopauza to okres, w którym narządy intymne kobiet ulegają procesom starzenia. Związane jest to ze spadkiem poziomu estrogenu. Nawet 50% kobiet w okresie menopauzy skarży się na typowe objawy atrofiii narządów płciowych:

  • suchość pochwy
  • ból podczas stosunku płciowego
  • podrażnienie objawiające się swędzeniem i pieczeniem
  • zespół rozluźnienia pochwy
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu

W okresie przekwitania spada aktywność fibroplastów znajdujących się w błonie śluzowej pochwy, a tym samym spada produkcja kolagenu, następnie wskutek zmniejszenia liczby i aktywności gruczołów śluzowych pojawia się suchość. Błona śluzowa staje się mniej elastyczna, blada, słabo nawilżona i odżywiona. Dochodzi do zaniku charakterystycznych pofałdowań śluzówki pochwy i jej ścieńczenia. Powoduje to wzmożoną podatność na zakażenia, mikrourazy i zmniejsza przyjemność ze zbliżeń z partnerem.
Mona Lisa Gdańsk jest rozwiązaniem na wszystkie problemy związane z menopauzą i jej uciążliwymi skutkami ubocznymi. Zabieg laserowy zapewnia obkurczenie pochwy, odbudowę błony śluzowej oraz redukcję problemu nietrzymania moczu bez interwencji chirurgicznej. Kontrolowana energia lasera dostarczana jest do kanału pochwy oraz obszaru wejścia do pochwy. Powoduje „ogrzanie” tkanek pochwy, dochodzi do obkurczenia się kolagenu w tkance, przez co następuje kurczenie i zmniejszenie się naświetlanej błony śluzowej pochwy. Staje się ona bardziej napięta, elastyczna i zwarta.
Mona Lisa Touch pomaga wyleczyć się z kompleksów i to bez długotrwałej rekonwalescencji. Zabiegi nie wymagają specjalnych przygotowań. Konieczna jest jedynie konsultacja lekarza ginekologa. Do życia seksualnego można powrócić już po 7 dniach, a życie codzienne nie ulega żadnym zmianom. Plusem jest pozbycie się dokuczliwych uciążliwości i wstydliwych problemów. Cieszmy się swoim ciałem w każdym wieku i korzystajmy z niego w pełni to motto stworzone specjalnie dla kobiet przez twórców Mona Lista Touch.


Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Comments are closed.