Powiększanie ust – popularny zabieg medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się bardzo dużą popularnością. Wśród różnych zabiegów, które wykonywane są w nich wyjątkowo często jest powiększanie ust. Zabieg ten może zostać wykonany różnymi technikami. Jednak najczęściej wykonuje się go używając kwasu hialuronowego.

 

Jak wygląda powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego to technika, która wykorzystywana jest najczęściej przy zabiegach powiększania ust. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem stosunkowo bardzo mało inwazyjnym, przy zabiegu nie jest wykorzystywany skalpel, dobrze jest wykonać zabieg w profesjonalnym gabinecie lekarskim takim jak filine.pl  Właściwości jakimi charakteryzuje się kwas hialuronowy sprawiają, że może zostać wykorzystany w celu uwydatnienia czerwieni wargowej. Sprawdza się także, gdy zależy nam na tym, aby poprawić stopień nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy może zostać użyty również w celu zrównania asymetrii warg. Zaletą zabiegu powiększania ust przy pomocy iniekcji z kwasu hialuronowego jest nie tylko to, że przynosi on natychmiastowy efekt, ale również to, że jest to zabieg bezpieczny. Efekt utrzymuje się do 12 miesięcy. Po upływie tego czasu kwas hialuronowy zostaje wchłonięty, nie ma jednak przeszkód, aby wykonać go ponownie.

 

Czy powiększanie ust jest zabiegiem dla każdego?

Jak w przypadku każdego innego zabiegu również w przypadku zabiegu powiększania ust są przeciwwskazania do jego wykonania. Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego nie może zostać wykonane u osób, które są nadwrażliwe na tę substancję. Nie można go wykonać również u osób, które mają aktywną opryszczkę. Przeciwwskazaniem jest także ciąża, laktacja oraz antybiotykoterapia. Zabieg trwa około 45 minut. Z uwagi na to, że okolice ust są bardzo wrażliwe przed zabiegiem pacjentka otrzymuje znieczulenie przewodowe albo aplikowany jest krem znieczulający.

 


Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Comments are closed.