Stół ogrodowy 180 cm – szeroki stół do letniej jadalni

W okresie lata warto posiłki jadać blisko natury, pod chmurką. Pomogą w tym odpowiednie meble ogrodowe oraz nieco przestrzeni przy domu. W zaaranżowaniu przydomowej jadalni pomoże stół ogrodowy 180 cm oraz wygodne krzesła i dodatki. Jakie rozwiązania okażą się strzałem w dziesiątkę?

Stół ogrodowy 180 cm wykonany z trwałych materiałów

Wybierając meble ogrodowe, musimy pamiętać, aby wybrane produkty odznaczały się wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu. Stół ogrodowy 180 cm wydaje się być doskonałym wyborem, jeśli chcemy zaaranżować blisko domu funkcjonalną jadalnię. Stół może być wykonany w całości z drewna, ale też być oparty o metalowy stelaż. Wśród najpiękniejszych propozycji warto wymienić stoły tekowe – drewno tekowe jest niezwykle trwałe, pięknie wybarwione, odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Drewno tekowe wykorzystywane do produkcji mebli ogrodowych nierzadko pochodzi też z recyklingu – oznacza to, że projektanci nadają mu drugie życie. Stół ogrodowy 180 cm z drewna tekowego będzie prezentować się rewelacyjnie w otoczeniu zieleni. Chcąc podnieść estetykę miejsca wypoczynkowego, warto stół taki uzupełnić krzesłami z naturalnego rattanu.

Miejsce do biesiadowania w cieniu parasola ogrodowego

Stół ogrodowy 180 cm oraz wybrane krzesła powinny być ustawione w cieniu nowoczesnego parasola ogrodowego. Parasol taki skutecznie ochroni przed silnym promieniowaniem słonecznym i upałem. Parasole tworzone są z myślą o komforcie użytkowników – liczne punkty regulacji pozwolą na precyzyjne dopasowanie kąta padania cienia. Czasza parasoli wykonywana jest z tkanin technicznych, które nie nagrzewają się, nie są podatne na płowienie, działanie wilgoci. Parasole można osadzić na jednej z kilku podstaw, w tym na podstawie z hamulcem i niewielkimi kółkami.

 

 

 

 

Related Posts

https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ live url