Wczasy w tropikach – jak się przygotować?

Coraz więcej Polaków decyduje się na egzotyczne wczasy w tropikach. Przekonują nas do tego nie tylko korzystne ceny, ale również gwarancja pięknej pogody i wspaniałych widoków. Jak przygotować się do tego typu wyjazdu?

Dokumenty, leki!

Podczas pakowania walizki zadbajmy przede wszystkim o wszelkie dokumenty: paszport, dowód osobisty, prawo jazdy (jeśli na miejscu pragniemy wynająć samochód). Niezbędne mogą okazać się również dokumenty potwierdzające nasze ubezpieczenie podczas zagranicznych wojaży. W walizce nie może zabraknąć również leków, które przyjmujemy każdego dnia.
Pakując walizkę nie zapomnijmy o odpowiednich ubraniach. Na plaży wykorzystamy stroje kąpielowe. Panie z pewnością zabiorą stroje bikini. Panowie stawiają na boardshorty oraz kąpielówki. Stroje kąpielowe powinny być wykonane z tkanin odpornych na tarcie czy działanie silnych promieni słonecznych. Pod ich wpływem tkanina staje się cieńsza o blaknie. Jeśli cenimy nurkowanie na miejscu z pewnością znajdziemy wiele wypożyczalni sprzętu wodnego. Planując spędzanie czasu na plaży nie zapomnijmy o kremach i olejkach do opalania z wysokimi filtrami!
Poza strojami kąpielowymi nie zapomnijmy o parze odzieży na chłodniejsze dni, które również mogą się nam przytrafić w egzotycznych miejscowościach.


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

http://cuncambias.org/meble-do-altany-co-wybrac/ http://ntumobile.org/jaka-lampa-na-balkon-rozswietli-strefe-wypoczynkowa/ http://fluent-access.com/jaka-donica-na-taras-zmieni-estetyke-tarasu/